Ćwiczenia w ciązy - zapisy na grupy

Trwają zapisy na grupy jogi dla kobiet w ciąży. Zajęcia rozpoczynają się 28 września.

 

Zajecia odbywają się w poniedziałki w godzinach.

I grupa w godz. 17.00-18.30

II grupa w godz. 19.00-20.30

Więcej o ćwiczeniach.

 

Prowadzenie II okresu porodu w świetle badań naukowych

Zachęcamy do przeczytania nowego materiału na naszej stronie, poświęconego prowadzeniu II okresu porodu, różnym metodom parcia oraz sposobom wspierania przebiegu porodu w świetle badań naukowych. Prowadzenie II okresu porodu w świetle badań naukowych

Szkolenia z akupresury i masażu

Zapraszamy na szkolenia z akupresury i masażu, przeznaczone dla profesjonalistów, opiekujących się kobietami w ciąży, porodzie i połogu. Dostarczą praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu akupresury i masażu przydatnych w zmniejszaniu bólu porodowego, regulowania skurczy, zmiany położenia płodu, krwawienia, pobudzanie laktacji, zastoju pokarmu, i in. Więcej...

Zapraszamy na sierpniową, skróconą szkołę rodzenia

Trwają zapisy na wakacyjną, skróconą grupę szkoły rodzenia. Kurs intensywny, zajęcia trwają 2 tygodnie, spotkania odbywają się 3 razy w tygodniu.

  • Grupa od 17.08.09 do 28.08.09r. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.30-20.30. Na pierwsze zajęcia prosimy przynieść ze sobą strój do ćwiczeń (luźny, nie krępujący ruchów).

Zapisy tylko telefoniczne 22 88 77 877 w.10.

Koszt całego cyklu: 400 zł

Uwaga!

Kursanci szkoły rodzenia przy Fundacji mogą w trakcie trwania szkoły rodzenia chodzić na zajęcia jogi gratis (w wybranej przez siebie grupie, 1 raz w tygodniu, po uprzednim zapisaniu sie na grupę lub jeśli są wolne miejsca).

Serdecznie zapraszamy!

Warsztat dla par przygotowujących się do porodu ?Moc dotyku"

Zapraszamy na warsztat uczący techniki masażu przydatnego podczas porodu opartego na masażu Shiatsu.Warsztat odbędzie się 18 czerwca, w godz. 17.30-20.30. Koszt - 120 zł od pary. Więcej ...

 


Refleksja po pokazie filmu "Poród w ekstazie" w Bydgoszczy

10 maja odbyła się projekcja filmu ?Poród w ekstazie" (Orgasmic birth) w kinie ?Adria" w Bydgoszczy. Na zaproszenie Pana Roberta Szamałka, właściciela kina Adria przybyło bardzo liczne grono położnych, lekarzy i kobiet w ciąży.

Czytaj więcej: Refleksja po pokazie filmu "Poród w ekstazie" w Bydgoszczy

Czy można jeść i pić w czasie porodu? - nowy tekst na naszej stronie

Zachęcamy do przeczytania nowego materiału na naszej stronie, poświęconego zakazowi picia i jedzenia podczas porodu w świetle wyników badań naukowych. Czy rodzące mogą pić i jeść w czasie porodu? - doniesienia z badań

Szkoła rodzenia- zapisy na grupę wakacyjną

Trwają zapisy na wakacyją grupę szkoły rodzenia. Kurs intensywny, zajęcia trwają 2 tygodnie, spotkania odbywają się 3 razy w tygodniu.

  • Grupa od 15 do 26 czerwca. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.30-20.30. Spotkania prowadzą: Joanna Pietrusiewicz(instruktorka szkoły rodzenia) i  Katarzyna Grzybowska (położna). Na pierwsze zajecia prosimy przynieść ze sobą strój do ćwiczeń (luźny, nie krępujący ruchów).

 Więcej o szkole rodzenia i prowadzących

Zapisy tylko telefoniczne 22 88 77 877 w.10.

Koszt: 400 zł.

Uwaga!

Kursanci szkoły rodzenia przy Fundacji mogą w trakcie trwania szkoły rodzenia chodzić na zajęcia jogi gratis (w wybranej przez siebie grupie, 1 raz w tygodniu, po uprzednim zapisaniu sie na grupę lub jeśli są wolne miejsca).

 Serdecznie zapraszamy!

Poradnik "Co to znaczy rodzić po ludzku?" już w kioskach!

okladka W majowym numerze miesięcznika "Dziecko" znajdziecie poradnik napisany przez zespół naszej Fundacji - "Co to znaczy rodzić po ludzku?", pełen wskazówek i informacji przydatnych w czasie przygotowywania się do porodu.

"Równowaga na huśtawce" - warsztaty na początek ciąży

Zapraszamy na warsztaty dla kobiet w I i II trymestrze: ?Równowaga na huśtawce - jak zadbać o siebie na początku ciąży?

Czytaj więcej: "Równowaga na huśtawce" - warsztaty na początek ciąży

sasakawa copy

sasakawa copy

http://www.rodzicpoludzku.pl/dokumenty/grafika/konfa_szczecin_na%20www.png

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

baza porodowek

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe