Poszukujemy wykonawcy portalu www.Gdzierodzic.info

Fundacja Rodzić po Ludzku poszukuje wykonawcy portalu www.Gdzierodzic.info. Celem jest stworzenie strony przyjaznej i intuicyjnej w użytkowaniu, dostosowanej do urządzeń mobilnych, w nowoczesnej szacie graficznej, łatwej w zarządzaniu oraz umożliwiającej w przyszłości rozbudowę i stały rozwój. System ma być zrealizowany w oparciu o aktualną wersję CMS Wordpress PL.

LOGO by FRpL 

Portal jest prowadzony przez Fundację od 2012 r. Zawiera informacje o wszystkich szpitalach i oddziałach położniczych w Polsce, pomaga kobietom w wyborze najlepszego dla siebie miejsca do porodu, daje możliwość oceny placówki po porodzie oraz dostarcza wiedzy na tematy okołoporodowe.

Celem projektu jest stworzenie nowej wersji portalu „gdzierodzic.info” (GRI) – rzetelnego i aktualnego źródła informacji dla kobiet i ich rodzin o tym, jak dbać o siebie w ciąży, jak przygotować się do porodu i pierwszych chwil po narodzinach dziecka, a także pomagającego w wyborze najlepszego szpitala. Poza tym portal ma dać możliwość wymiany informacji, doświadczeń i opinii pomiędzy osobami i organizacjami (kobiety w ciąży, rodzina, położne, doule, szpitale, szkoły rodzenia itp) zaangażowanymi w proces narodzin dziecka. Dodatkowo portal ma umożliwić gromadzenie środków na działalność Fundacji Rodzić po Ludzku. 

Realizator projektu wyznaczy do współpracy z Fundacją dedykowane osoby – Menedżera Projektu i Grafika – odpowiedzialne za realizację projektu w całym okresie realizacji, przewidzianym przez harmonogram. Realizator ma dostarczyć pełną dokumentację użytkownika i programistyczną tych części systemu, które zostaną zrealizowane w postaci autorskich pluginów, jak również listę pluginów firm trzecich niezbędną do realizacji opisanych funkcjonalności.

Więcej informacji na temat budowy nowego portalu w dokumencie wymagań

Planowany termin uruchomienia portalu w nowej odsłonie – maj 2019 r. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie oferty do 13 grudnia (czwartek) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 22 887 78 77 wew. 40.

sasakawa copy

sasakawa copy

konferencje2018.jpg

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

baza porodowek

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe