Przygotowanie do porodu

Czas oczekiwania na dziecko, jego narodziny a potem pierwsze dni i tygodnie poświęcone na opiekę nad nim to okres niezwykły. Narodziny dziecka to Wielka Zmiana - w trybie życia, w priorytetach i dokonywanych wyborach. Uważamy, że do tej zmiany warto przygotować się jak najlepiej.

Chcemy, aby nasze hasło: "Najważniejszy dzień w życiu powinien być najpiękniejszy" mogło ziścić się w życiu jak największej liczby kobiet i ich rodzin. Dlatego stworzyliśmy dla Was przyjazne miejsce i program, który pomoże przygotować się zarówno do porodu, jak i początków macierzyństwa. Dzielimy się z Wami naszą wiedzą, abyście mogli dokonywać świadomych wyborów, zgodnych z własnymi przekonaniami i preferencjami.

Oferujemy rozmaite zajęcia i spotkania: warsztaty dla kobiet przygotowujące do aktywnego porodu i pierwszych tygodni rodzicielstwa, ćwiczenia dla kobiet w ciąży zawierających również naukę relaksu, warsztaty z masażu niemowlęcego, z masażu łagodzącego ból porodowy, a także zajęcia dla kobiet we wczesnej ciąży.

 

 

sasakawa copy

sasakawa copy

konferencje2018.jpg

sasakawa copy

jeden procent

kobiety mowia www

zorganizuj pokaz filmu zielony

baza porodowek

sasakawa copy

raporty red

iconka zamow publikacje

iconka lektury obowiazkowe