Przygotowanie do porodu

Czas oczekiwania na dziecko, jego narodziny a potem pierwsze dni i tygodnie poświęcone na opiekę nad nim to okres niezwykły. Narodziny dziecka to Wielka Zmiana - w trybie życia, w priorytetach i dokonywanych wyborach. Uważamy, że do tej zmiany warto przygotować się jak najlepiej.

Chcemy, aby nasze hasło: "Najważniejszy dzień w życiu powinien być najpiękniejszy" mogło ziścić się w życiu jak największej liczby kobiet i ich rodzin. Dlatego stworzyliśmy dla Was przyjazne miejsce i program, który pomoże przygotować się zarówno do porodu, jak i początków macierzyństwa. Dzielimy się z Wami naszą wiedzą, abyście mogli dokonywać świadomych wyborów, zgodnych z własnymi przekonaniami i preferencjami.

Oferujemy rozmaite zajęcia i spotkania: warsztaty dla kobiet przygotowujące do aktywnego porodu i pierwszych tygodni rodzicielstwa, ćwiczenia dla kobiet w ciąży zawierających również naukę relaksu, warsztaty z masażu niemowlęcego, z masażu łagodzącego ból porodowy, a także zajęcia dla kobiet we wczesnej ciąży.

 

 

Równowaga na huśtawce

 

Zapraszamy na warsztaty „Równowaga na huśtawce”


Spotkania te dedykujemy kobietom w pierwszym i drugim trymestrze ciąży oraz tym, które w niedługim czasie planują powiększenie swojej rodziny. Zapraszamy panie, które chcą pogłębić swoją wiedzę o ciąży, podzielić się radościami i niepokojami, jakie im towarzyszą, przyjrzeć się głębiej emocjom, które mogą pojawiać się w czasie ciąży, dowiedzieć się, jak zadbać o ciało w tym szczególnym dla kobiety czasie, a wszystko to w przyjaznej, kobiecej atmosferze.

Pełen cykl warsztatów obejmuje 5 spotkań (każde trwa ok. 3h).
Zajęcia odbywają się w środy, w godz. 17.30 - 20.30.

Termin: od 15 stycznia 2014r. do 15 marca 2014r.

Koszt pojedynczego warsztatu: 50 pln (z VAT)

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Warsztaty odbędą się, gdy zbierze się odpowiednia liczba osób.

Miejsce: Fundacja Rodzić po Ludzku, ul. Nowolipie 13/15, Warszawa.


Zapraszamy w luźnych, wygodnych strojach.

TERMINARZ WARSZTATÓW "RÓWNOWAGA NA HUŚTAWCE"

terminarz do pobrania w pdf

 

sasakawa copy

sasakawa copy

jeden procent

sasakawa copy

kobiety mowia www

zorganizuj pokaz filmu zielony

baza porodowek

konferencje2016.jpg

raporty red

iconka zamow publikacje

iconka lektury obowiazkowe