Publikacje

Od początku swojej działalności Fundacja Rodzić po Ludzku popularyzuje opartą na dowodach naukowych, nowoczesną wiedzę położniczą.  Publikujemy broszury dla personelu medycznego i ulotki dla kobiet oczekujących narodzin dziecka. Ulotki wzbogacają ofertę wielu szkół rodzenia na terenie całej Polski, są także dystrybuowane przez położne środowiskowo-rodzinne. Wśród naszych publikacji znajdują się także analizy prawne poświęcone organizacji opieki okołoporodowej i prawom pacjenta.

 

Publikacje można zamówić za pomocą przesłania do nas formularza zamówienia. Tu dowiesz się jak to zrobić. Pobierz formularz.

Wypełniony formularz wyślij mailem na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  

Zamawiający przy odbiorze pokrywa koszty przesyłki.

 

Nasze publikacje ukazują się dzięki wsparciu finansowemu różnych instytucji  grantodawczych oraz sponsorów prywatnych. Dlatego są bezpłatne i dostępne dla każdego, kto chce po nie sięgnąć. Dzięki naszym darczyńcom możemy rozszerzać ofertę naszych publikacji oraz wznawiać te tytuły, których nakłady są na wyczerpaniu.

Wpłać darowiznę, abysmy dalej mogły wydawać bezpłatne publikacje dla kobiet i położnych (klik)

sasakawa copy

sasakawa copy

jeden procent

konferencje2016.jpg

kobiety mowia www

zorganizuj pokaz filmu zielony

baza porodowek

sasakawa copy

raporty red

iconka zamow publikacje

iconka lektury obowiazkowe