Biała Podlaska- Wydarzenie "Dbamy o Mamy"

Fundacja Rodzić po Ludzku objęła Honorowym Patronatem inicjatywę realizowaną przez Stowarzyszenie Dbamy o Mamy –  III Event Aktywna Mama odbywający się w Białej Podlaskiej.

To największe wydarzenie w regionie południowego Podlasia odbędzie się 24 kwietnia 2016 roku w godzinach od 12 do 17 w najnowszych obiektach Filii AWF Biała Podlaska – hali widowiskowo-sportowej ACEPIR, przy ul. St. Marusarza 8.

Event adresowany jest do kobiet w trakcie, przed i po ciąży, obecnych i przyszłych ojców oraz całych rodzin, a poświęcony jest promocji zdrowia, szczególnie opieki zdrowotnej nad kobietą w ciąży poprzez  zwiększanie świadomości kobiet dotyczącej znaczenia wczesnej diagnostyki w profilaktyce wad i chorób okołoporodowych dzieci,  połączonej z propagowaniem aktywności fizycznej w okresie ciąży i macierzyństwa. Promocja zdrowego stylu życia całych rodzin i dbałości o zdrowie kobiet w wieku prokreacyjnym, zarówno w aspekcie zdrowia psychicznego, jak i fizycznego są priorytetem działań członków stowarzyszenia. 

Wydarzenie wspierają lokalne media regularnie publikując informacje na jego temat, a Honorowym Patronatem objęły także Fundacja Karmienia Piersią, Kwartalnik Laktacyjny oraz władze lokalne - Prezydent Miasta Biała Podlaska, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Senator RP Grzegorz Bierecki. 

Tegoroczna edycja obfitować będzie w wyjątkowych gości, specjalistów i mnóstwo atrakcji dla obecnych i przyszłych Mam. Osoby, które wezmą udział w evencie, będą mogły wysłuchać prelekcji wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii, położnictwa, ortopedii, okulistyki, fizjoterapii oraz aktywności fizycznej w ciąży; skorzystać z porad specjalistów, którzy zasiądą do tzw. eksperckiego stołu; poznać ofertę firm w specjalnie przygotowanej strefie targowej, w której zaprezentuje się ponad 50 wystawców, którzy wprowadzą uczestników wydarzenia w świat nowości rynku, bogaty asortyment artykułów dla mamy i dziecka; wziąć udział w pokazowych zajęciach ruchowych dla kobiet w ciąży – Aktywna Mama; zasięgnąć porad wizażystów i kosmetologów; wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Zapraszamy!

 

sasakawa copy

sasakawa copy

konferencje2018.jpg

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

baza porodowek

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe