Serce i dusza położnictwa - spotkanie z Irene Chain-Kalinowski

Zapraszamy 12 października do Centrum Bliskości w Zielonej Górze na wyjątkowe spotkanie z niesamowitą położną – Irene Chain-Kalinowski. Na spotkaniu gość podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem z pracy na kilku kontynentach.

Irene jest ekspertką ds. Macierzyństwa i położnictwa, doradcą ds. Nowoczesnych systemów macierzyństwa MMSS (Chiny); Dyrektorem operacyjnym i założycielką projektu edukacji globalnej My Body My Baby Enhanced Prenatal, Doradcą Położniczym Akademii Edukacji Homeopatycznej. Zazwyczaj zabiera głos na międzynarodowych seminariach i wykładach dla specjalistów. 

O Irene Chain-Kalinowski mówi się jako o „ambasadorce kobiety”. Od wielu lat jako położna holistycznie opiekuje się kobietami i rodzinami, dba o dobre i godne oblicze porodu. Tym razem w drodze na kolejne światowe sympozjum spotka się z ciekawymi jej doświadczeń w Centrum Bliskości w Zielonej Górze!

Spotkanie dedykowane przede wszystkim specjalistom pracującym w opiece okołoporodowej – położnym, lekarzom-ginekologom, doulom. Mile widziane będą też przyszłe mamy. 

Na spotkanie zapraszamy do Centrum Bliskości w Zielonej Górze – ul. Sowińskiego 4a/2, w piątek 12 października o godzinie 16:00. 

WIęcej szczegółów na: stronie wydarzenia

 

sasakawa copy

sasakawa copy

konferencje2018.jpg

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

baza porodowek

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe