Warsztaty Świadoma Mama

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty Świadoma Mama dla przyszłych i obecnych Rodziców – 10.01 w Łodzi w szpitalu Pro-Familia, 11.01 w Szpitalu na Madalińskiego w Warszawie oraz 25.01 w Starym Browarze w Poznaniu.

Warsztaty Świadoma Mama organizowane są w każdym większym mieście w całej Polsce już od przeszło 7 lat. Na bezpłatne spotkania organizatorzy zapraszają lokalnych lekarzy, specjalistów oraz wystawców, którzy na dwóch, osobnych panelach - dla przyszłych i obecnych Rodziców - rozwiewają wątpliwości, radzą, pomagają, przestrzegają, uspokajają. Zupełnie za darmo, bez czekania w kolejce z terminem na odległą przyszłość. Tematy tabu nie istnieją. Rozmowy o cesarskim cięciu, o szczepieniach i laktacji. Każdy uczestnik ma możliwość indywidualnej konsultacji z pediatrą, ginekologiem, neonatologiem, fizjoterapeutą, seksuologiem, dietetykiem, logopedą czy radcą prawnym. Organizowane są także zajęcia praktyczne - z pierwszej pomocy, chustonoszenia, podstaw masażu Shantala, ćwiczeń fitness oraz szereg innych atrakcji, jak sesja zdjęciowa czy kącik malucha dla najmłodszych.

W programie:

– darmowe konsultacje oraz wykłady lokalnych lekarzy i specjalistów ze szpitala - ginekolog, neonatolog, psychiatra, kosmetolog
– pakiet podarunkowy dla uczestników
– bezpłatna sesja fotograficzna
– losowanie atrakcyjnych nagród

Zapisz się już dziś – www.swiadomamama.pl

 

Liczba miejsc ograniczona.

sasakawa copy

sasakawa copy

konferencje2018.jpg

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

baza porodowek

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe