Warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem” w Warszawie!

10 stycznia 2018 roku w Arenie Ursynów na ulicy rtm. Witolda Pileckiego 122 w Warszawie odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jeżeli jesteś przyszłą mamą lub spodziewającym się potomka tatą to te warsztaty są dla Ciebie! Zapraszamy przyszłych rodziców wraz z osobą towarzyszącą. Zapisy już trwają na stronie Familie.pl!

Familie organizuje „Przygodę z macierzyństwem” od kilku lat w całej Polsce, starając się wspierać rodziców i przekazywać im cenną wiedzę. Inicjatywę założyły przed laty zaangażowane mamy, które wiedzą jak ważne są tematy: zdrowia w ciąży, porodu, połogu i pierwszych miesięcy życia dziecka. Przygotowaliśmy dla Was wykłady i merytoryczne spotkania z ekspertami, na których będziecie mogli zadać każde nurtujące Was pytanie i indywidualnie porozmawiać ze specjalistami, tak by rozwiać wszystkie swoje wątpliwości. Wystąpią m.in.:

Ratowniczka medyczna Maria Pastuszko – to niezwykle ważne, by przyszli rodzice umieli odpowiednio zareagować w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia dziecka. Pani Maria na specjalnym dziecięcym fantomie zademonstruje podstawy pierwszej pomocy i opowie o tym jak jej skutecznie udzielać.

Ekspert Polskiego Banku Komórek Macierzystych – opowie Wam o popularnej teraz metodzie bankowania, przechowywania krwi pępowinowej. Czy metoda ta jest skuteczna? Na specjalnie przygotowanym stanowisku będzie mogli zadać ekspertowi wszystkie pytania. Ponadto do wygrania w konkursie będą bony zniżkowe o wartości 600 zł na bankowanie krwi pępowinowej!

W podziękowaniu za uczestnictwo mamy na każdą mamę czekają upominki!

Ze względu na Waszą wygodę i przygotowane podarunki liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zapisów już teraz!

Więcej szczegółów oraz zapisy: www.familie.pl, zakładka „Warsztaty” lub bezpośrednio pod linkiem:

www.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-Przygoda-z-macierzynstwem-w-Warszawie-juz-ruszaja,12751,1.html

„Przygoda z macierzyństwem” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży, 10 stycznia 2018 roku w Arenie Ursynów na ulicy rtm. Witolda Pileckiego 122 w Warszawie

Do zobaczenia! :)

 

 

sasakawa copy

sasakawa copy

konferencje2018.jpg

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

baza porodowek

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe