Rekrutacja Organizatorek/ów lokalnych wydarzeń na II Tydzień Godnego Porodu 21-27.05.2018 r.

W dn. 21-27.05.2018 r. organizujemy II Tydzień Godnego Porodu w Polsce - ogólnopolski cykl spotkań lokalnych dla kobiet w ciąży, par oczekujących dziecka i rodziców! Pierwsza edycja, ktora się odbyła w 2016 r. cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W wydarzeniach w ponad 50 miastach w Polsce wzięło udział blisko 3 tys. osób! 

 

Tegoroczny Tydzień Godnego Porodu będzie się odbywał pod hasłem "Plan porodu - poznaję moje potrzeby i prawa". Będziemy mówić o tym czym jest plan porodu, jaki jest jego cel, jakie korzyści przynosi kobietom, które go wypełniają.

 

Jeżeli jesteś położną, doulą, instruktorką szkoły rodzenia, prowadzisz klub mam, szkołę rodzenia, stowarzyszenie, bliska jest Ci idea "rodzenia po ludzku" - nie może Cię zabraknąć w tych dniach z nami! Zorganizuj jedno lub kilka wydarzeń w swoim mieście dla kobiet w ciąży, dla par! Warsztaty edukacyjne i rozwojowe o tematyce związanej z porodem oraz okresem okołoporodowym, pikniki, festyny, wystawy zdjęć, koncerty, projekcje filmów. Bądź z nami!

 

Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

 

Regulamin II Tygodnia Godnego Porodu

 

 

Filmy do pobrania dla organizatorek lokalnych wydarzeń:

- UP

- MB

- PWE

 

tgp 2018 baner fb nowy

 

Bądź z:)

 

sasakawa copy

GRI

sasakawa copy

https://www.rodzicpoludzku.pl/dokumenty/aktualnosci/15102019/konfa_wroclaw_na%20www.png

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe