Głos matek 2020

Jak naprawdę rodziło się w Polsce w 2020? Ruszyła akcja "Głos matek ma moc zmiany". Zbieramy Wasze historie i doświadczenia. Jezeli rodziłaś w 2020 r. wypełnij ankietę o porodzie, opiece w szpitalu, warunkach, opowiedz o wsparciu jakie otrzymałaś, opowiedz jak byłaś traktowana. Czy musiałaś rodzić w maseczce, czy wspierała Cię bliska osoba?   

Wejdź na stronę i opowiedz o swoich doświadczeniach w anonimowej ankiecie: ankieta.rodzicpoludzku.pl Tylko od Was możemy się dowiedzieć jak wygląda opieka w konkretnym szpitalu.

 

projekty FB 40

 

Wasze anonimowe ankiety, historie, doświadczenia, głosy:   

1. tworzą ranking porodówek na www.gdzierodzic.info,

2. prezentowane są jako wyniki dla każdego szpitala na www.gdzierodzic.info,

3. pomogą nam w stworzeniu raportu o opiece na porodówkach w czasach COVID-19,

4. pomagają nam i strażniczkom “rodzić po ludzku” rozmawiać z dyrektorami, wojewodami, władzami, zmieniać porodówki dla kobiet i ich dzieci.

 

Monitoring "Głos matek" trwa już od 2018 r. W tym czasie ponad 90 tys. kobiet zaufało Fundacji i podzieliło się swoją historią. Dzięki tym głosom od 2 lat wiemy więcej, wiemy jak są traktowane kobiety w poszczególnych szpitalach, możemy to pokazywać i pomagać innym kobietom wybrać szpital, urodzić po ludzku. Możemy pokazywać dyrektorom obszary do poprawy i zmieniać dla Was porodówki.

Głos matek ma moc zmiany!

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

 

niw

 

 

sasakawa copy

GRI

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe