Fundacja Rodzić po Ludzku poszukuje specjalisty/ki ds. fundraisingu

Jeśli szukasz pracy, która zmienia świat na lepszy, ma sens i jest ważna dla innych ludzi, to wyślij swoje zgłoszenie i dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy do zespołu Fundacji Rodzić po Ludzku. 

 

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą od ponad 25 lat na rzecz kobiet w ciąży i matek małych dzieci. Sprawdzamy, jak działają szpitale, jak przestrzegają praw pacjenta i Standardu Organizacyjnego Opieki Okołoporodowej, jak traktowane są kobiety, ich dzieci.Staramy się interweniować tam, gdzie łamane jest prawo. Prowadzimy także działania edukacyjne dla kobiet i personelu medycznego. Przewidujemy dla Ciebie wiele wyjątkowych działań, które będziesz realizować samodzielnie oraz wspólnie z naszym zespołem. Będziesz odpowiedzialna/y za realizację bieżącej strategii fundraisingowej oraz zaplanowanie strategii działań na kolejne lata

 

 

Wierzymy, że warto się w życiu starać i ulepszać świat. Staramy się wcielać tę ideę w życie, a działamy po to, żeby każda kobieta w Polsce mogła urodzić po ludzku – z poszanowaniem intymności i godności. To wymaga codziennych działań i wsparcia finansowego – wierzymy, że dalszy rozwój fundraisingu indywidualnego pomoże Fundacji na bardziej efektywne działanie.

 

 

Szukamy osoby, która tak jak my wierzy, że obywatele mogą wspierać swoją organizację. Chcesz się rozwijać w tym zakresie i nie boisz się nowych wyzwań? Najważniejsze obowiązki i zadania: - realizacja bieżącej strategii fundraisingowej Fundacji; - pozyskiwanie darczyńców indywidualnych; - budowa relacji i wzmacnienie relacji z darczyńcami; - prowadzenie komunikacji fundraisingowej w social mediach; - tworzenie i redagowanie tekstów o przekazie fundraisingowym; - uporządkowanie i prowadzenie baz danych darczyńców - współpraca z zespołem Fundacji;

 

Czego oczekujemy: -

- doświadczenia w opracowaniu i wdrażaniu strategii, planów, dobrej organizacji pracy;

- doświadczenia w pracy w tym obszarze; - kreatywności:

- samodzielności i odwagi w podejmowaniu decyzji i realizacji własnych pomysłów;

- dobrej znajomości działań w social mediach (Facebook, Instagram)

- otwartości na kontakty i umiejętność budowania relacji, komunikatywności;

- “lekkiego pióra” do tworzenia przekazów (tekst i grafika) o charakterze fundraisingowym;

- systematyczności

- umiejętności logicznego i analitycznego myślenia;

- dobrej znajomości języka angielskiego

- podstawowej umiejętności lub chęci nauczenia się programu Canva PRO, FreshMail, SalesForce (baza danych).  

 

Warunki współpracy:

Oferujemy współpracę w wymiarze 100 - 120 godzin miesięcznie, z wynagrodzeniem na poziomie 23,70 - 36,00 zł brutto za godzinę. Wynagrodzenie jakie oferujemy zależy od Twoich kompetencji i doświadczenia. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

 

Rekrutacja rozpoczyna się  15.01.21 r., a kończy 04.02.21 r.

Prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (do pobrania tutaj) w formacie PDF .

Oferty otrzymane lub uzupełniane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu).

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV do 4 lutego 2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Tytuł wiadomości: rekrutacja.

Uwaga! Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

 

Pewnie zaskoczy Cię fakt, że nie prosimy Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w CV i przekazanych nam w procesie rekrutacji. 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,  to znaczy w zakresie w jakim jest to niezbędne do ewentualnego zawarcia z Tobą umowy. 

 

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Rodzić po Ludzku z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych do państw trzecich, nie podejmuje na ich podstawie zautomatyzowanych decyzji, nie profilujemy. Masz prawo do: dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych. Możesz również złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna treść naszej Polityki Prywatności znajduje się tutaj: https://www.rodzicpoludzku.pl/polityka-prywatnosci.html 

sasakawa copy

GRI

sasakawa copy

https://www.rodzicpoludzku.pl/dokumenty/aktualnosci/15102019/konfa_wroclaw_na%20www.png

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe