Fundacja Rodzić po Ludzku poszukuje specjalisty/ki ds. komunikacji i działań PR.

Nasz zespół rozrasta się i działamy coraz prężniej. Potrzebujemy Ciebie do wsparcia w naszych działaniach komunikacyjnych. Jesteśmy organizacją pozarządową działającą od 25 lat na rzecz kobiet w ciąży i matek małych dzieci. Sprawdzamy, jak działają szpitale, jak przestrzegają praw pacjenta i Standardu Organizacyjnego Opieki Okołoporodowej, jak traktowane są kobiety, ich dzieci. Staramy się interweniować tam, gdzie łamane jest prawo. Prowadzimy także działania edukacyjne skierowane do kobiet i personelu medycznego.Wierzymy, że warto w życiu się starać i ulepszać świat. Staramy się wcielać tę ideę w życie i działamy po to, żeby każda kobieta w Polsce mogła urodzić po ludzku – z poszanowaniem intymności i godności.

 

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu i poprowadzi działania komunikacyjne: rozwinie nasze kanały w mediach społecznościowych, zadba o naszą widoczność w przestrzeni publicznej, pomoże nam w działaniach związanych z 25 leciem Fundacji i w pracach nad nową stronę Fundacji.

 

Co to do Ciebie oznacza? Najważniejsze obowiązki i zadania: Prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube z zadaniem ich rozwinięcia w oparciu o naszą strategię komunikacji oraz strategię Fundacji. Tworzenie newsletterów oraz informacji prasowych do mediów. Współpracować będziesz z osobą, która w Fundacji odpowiedzialna jest za komunikację zewnętrzną. Jesteśmy otwarte na Twoje pomysły na rozwijanie komunikacji.

 

Do Twoich zadań należeć będzie:

- Prowadzenie działań komunikacyjnych naszych projektów (konkurs Anioły Rodzić po Ludzku, działania interwencyjne Fundacji, działania rzecznicze, inne).

- Pomoc w działaniach komunikacyjnych związanych z 25 urodzinami Fundacji

- Utrzymywanie relacji z mediami, tworzenie komunikatów prasowych.

- Pomoc w budowie nowej strony internetowej Fundacji, w tym zadbanie o część jej treści, materiały wizualne, przy wsparciu zespołu i ekspertów.

- Współpraca z osobą, która realizuje działania fundraisingowe Fundacji.

 

Jakich umiejętności poszukujemy?

- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym szczególnie doświadczenia w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych.

- Umiejętność obsługi programów graficznych (Canva PRO, inne mile widziane) lub chęci nauki.

- Lekkiego pióra - zdolności redakcyjnych i umiejętności tworzenia angażującego przekazu. - Samodzielności i odwagi w podejmowaniu decyzji i realizacji własnych pomysłów.

- Otwartości i Relacyjności – umiejętności nawiązywania i rozwijania dobrego i życzliwego kontaktu z odbiorcami naszych działań.

- Dobrej organizacji w pracy.

 

Mile widziane będzie: Znajomość takich narzędzi jak: WordPress, Google Analytics, Google AdWords, FreshMail, Salesforce.

 

Oferujemy:

Warunki współpracy: Oferujemy współpracę w wymiarze 100 - 120 godzin miesięcznie, z wynagrodzeniem na poziomie 23,70 - 36,00 zł brutto za godzinę. Wynagrodzenie jakie oferujemy zależy od Twoich kompetencji i doświadczenia. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 12 lutego 2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Tytuł wiadomości: rekrutacja. Oferty otrzymane lub uzupełniane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu).

 

Pewnie zaskoczy Cię fakt, że nie prosimy Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w CV i przekazanych nam w procesie rekrutacji. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, to znaczy w zakresie w jakim jest to niezbędne do ewentualnego zawarcia z Tobą umowy. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Rodzić po Ludzku z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych do państw trzecich, nie podejmuje na ich podstawie zautomatyzowanych decyzji, nie profilujemy. Masz prawo do: dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych. Możesz również złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna treść naszej Polityki Prywatności znajduje się tutaj: https://www.rodzicpoludzku.pl/polityka-prywatnosci.html

 

sasakawa copy

GRI

sasakawa copy

https://www.rodzicpoludzku.pl/dokumenty/aktualnosci/15102019/konfa_wroclaw_na%20www.png

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe