25-lat Fundacji. Zapraszamy na stronę jubileuszową!

Nasza Fundacja obchodzi w tym roku 25 lat! Taki jubileusz to ważny moment, jednocześnie wciąż jest wiele do zrobienia i nie spoczywamy na laurach. Szczególnie teraz w czasie pandemii. Z okazji 25-lecia Fundacji stworzyłyśmy stronę jubileuszową, by pokazać Wam, jak to wszystko było, skąd pomysł na “rodzenie po ludzku” i ile w tej kwestii udało się nam wspólnie zrobić. Wspólnie, bo przez te 25 lat towarzyszło Fundacji tysiące kobiet, położnych, osób wspierających. Bez nich ta zmiana, która się zaczęła wraz z pierwszą akcją "rodzić po ludzku", nie byłaby możliwa. 

 

projekty FB 86

 

Jubileusz to też dobry moment, żeby się zatrzymać na chwilę i objąć refleksją Dekalog “rodzenia po ludzku”, który powstał 25 lat temu. Walczymy o to, żeby nasz Dekalog nie był tylko abstrakcyjnym prawem, takim na papierze. Chcemy, żeby te zasady były przestrzegane. Zapraszamy na stronę jubileuszową i poznanie Dekalogu w nowej odsłonie: Dekalog “rodzenia po ludzku”.

Chcemy poznać też Wasze opinie o Dekalogu. Jeżeli uważacie, że coś należy w nim zmienić napiszcie nam o tym: ankieta "Co to znaczy dla Ciebie "rodzić po ludzku"

Będziemy świętować początek jubileuszu w swoich domach, które rok temu stały się też miejscem naszej pracy. Będziemy działać dalej, słuchać kobiet, wspierać je i reagować gdy dzieje im się krzywda. Będziemy nadal pytać, czego potrzebują rodzące i młode matki. Będziemy czujnie patrzeć na ręce osobom decyzyjnym i naciskać na wprowadzanie zmian. 

Świętujcie z nami! Zróbcie sobie kawę, weźcie ciastko i zajrzyjcie na stronę 25-lecia Fundacji. Przeczytajcie o naszej historii, obejrzyjcie zdjęcia z ważnych momentów, z salonów i od kuchni. Zobaczycie jak zmieniał się nasz zespół przez te 25 lat, posłuchacie o tym dlaczego jesteśmy w Fundacji i jakie mamy fundacyjne marzenia. Zapraszamy!

Bądźcie z nami!

 

logo niw proo

 

sasakawa copy

GRI

sasakawa copy

https://www.rodzicpoludzku.pl/dokumenty/aktualnosci/15102019/konfa_wroclaw_na%20www.png

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe