5 powodów, dla których rodzic powinien być przy dziecku w szpitalu

Najlepszy prezent dla malutkiego dziecka to dotyk i bliskość rodzica. Bezcenny, z ogromną mocą. Szczególnie dla wcześniaków, noworodków i niemowlaków przebywających w szpitalach. Dziś w Dzień Dziecka o tym bezcennym darze, jakim jest bliskość, przypominamy. Życzymy każdemu dziecku, żeby przychodząc na świat mogło poczuć tę bliskość. I o to walczymy nie tylko w Dzień Dziecka.

 

5 Reasons to Give to Charity 3

Pod naszą jesienną petycją „W obronie noworodków przebywających w szpitalach w Polsce” podpisało się 115 tys. osób. Po jej złożeniu w Ministerstwie Zdrowia sytuacja się poprawiła, ale nadal dostajemy sygnały, że Wam i Waszym dzieciom odbiera się tę bliskość. Wiemy, że to boli, że nic tego czasu nie jest w stanie zrekompensować. 

Działamy z Wami, izolacji dzieci od rodziców mówimy stanowcze „NIE”! Nieustannie apelujemy do szpitali o respektowanie wytycznych Ministerstwa Zdrowia, na które i Wy możecie się powoływać. Wykaz wytycznych znajdziecie tu: WYTYCZNE

Nie zostawiamy żadnej wiadomości bez reakcji! Piszcie do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , nie poddawajcie się.


 

Projekt "Na straży praw rodzących w czasach kryzysu" jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. 

 

Active-citizens-fund4x

 

 

sasakawa copy

GRI

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe