Poszukujemy wykonawcy budowy nowej odsłony www.rodzicpoludzku.pl

Fundacja Rodzić po Ludzku poszukuje wykonawcy budowy nowej wersji strony www.rodzicpoludzku.pl. 

 

Nowa strona ma przede wszystkim wychodzić naprzeciw jej użytkownikom, jak i wspierać zespół Fundacji w realizacji codziennych zadań. 

Portal ma być zrealizowany w atrakcyjnej szacie graficznej z uwzględnieniem obecnych trendów użytkowych (np. responsywność bez obniżenia jakości i ilości danych). Nowoczesny wygląd, ale także wykorzystanie najnowszych technologii i odpowiednio przygotowane treści pozwolą na dużo lepsze wyświetlanie treści na samej stronie (stylowanie artykułów, dodawanie zdjęć), jak i w mediach społecznościowych (linkowanie do facebook, instagram, przyciski udostępniania) oraz poprawienie SEO.

 

Od strony zaplecza serwis ma być przyjazny dla osób administrujących, tj wszelkie powstałe funkcjonalności powinny być opisane, aby fundacja mogła dokonywać zmian w zakresie zdefiniowanych w zapytaniu funkcjonalności bez pomocy programisty. Serwis ma być zbudowany w oparciu o CMS Wordpress, pozwalając w przyszłości na rozbudowę i konserwację bez potrzeby angażowania firmy realizującej ten projekt. Wszelkie moduły rozszerzające funkcjonalność podstawową CMS’a mają być zrealizowane w postaci instalowanych pluginów. Strona powinna być dostępna zgodnie z wymaganiami WCAG 2.1 (poziom AA)

 

Realizator projektu wyznaczy do współpracy z Fundacją dedykowane osoby odpowiedzialne za realizację projektu w całym okresie realizacji, przewidzianym przez harmonogram. Realizator ma dostarczyć pełną dokumentację użytkownika i programistyczną tych części systemu, które zostaną zrealizowane w postaci autorskich pluginów, jak również listę pluginów firm trzecich niezbędną do realizacji opisanych funkcjonalności.

 

Więcej informacji na temat budowy nowego portalu w dokumencie wymagań

 

Planowany termin uruchomienia portalu w nowej odsłonie – październik/listopad 2021 r. 

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie oferty do 7 lipca. (środa) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

 

Projekt jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. 

Active-citizens-fund4x

 

 

 

sasakawa copy

GRI

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe