Mamom po stracie i tym, które starają się o dziecko, polecamy książkę "Pod sercem mamy. O dzieciach utraconych i cudzie życia" Magdaleny Lisiakiewicz

"Pod sercem mamy" to pełna emocji, prawdziwa, wielowątkowa i trudna historia Magdaleny. Historia kończy się szczęśliwie - dziś Magdalenia jest spełnioną mamą.

Czytałyśmy ją w Fundacji z zapartym tchem i podziwiałyśmy determinację, siłę i pokorę bohaterki. Jej odwaga, aby opisać swoje doświadczenia jest wyjątkowa. Wierzymy, że będzie wsparciem dla wszystkich mam, których droga do macierzyństwa jest trudna i wyboista.

"Ta opowieść to odrobina mojego życia "pod górę". Opisałam to wszystko, choć to bardzo intymna jego część i nie jest łatwo się nią dzielić. Miałam tak wielkie pragnienie, by coś zrobić z tym bagażem cierpienia, by je przemienić, jego owoc rozmnożyć, dac coś z siebie, by ktoś mógł z tego skorzystać. Chciałam opisać moje cierpienie, by ktoś mógł się w tym odnaleźć, wypłakać i poczuć zrozumianym. Ale przede wszystkim jest to historia o nadziei. I tą nadzieją chciałabym zarażać. To opowieść o cudzie, który Ktoś dla mnie ewidentnie przygotował i ma takich w zanadrzu miliony. Bo moje macierzyństwo to CUD! Ale od początku..."

Tu możecie kupić książkę: http://gloria24.pl/pod-sercem-mamy-o-dzieciach-utraconych-i-cudzie-zycia-historia-prawdziwa

sasakawa copy

GRI

sasakawa copy

https://www.rodzicpoludzku.pl/dokumenty/aktualnosci/15102019/konfa_wroclaw_na%20www.png

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe