Zaangażuj się

Wesprzyj

Fundacja Rodzić po Ludzku

imię

nazwisko

kwota

e-mail

cel


ZAANGAŻUJ SIĘ

W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania o to, jak możecie nas wspierać, przedstawiamy Wam poniższą listę propozycji - aktywności, dzięki którym będziemy wspólnie działać lepiej, mocniej i skuteczniej. Tak, aby kobietom rodziło się w Polsce lepiej. Dlaczego potrzebujemy wsparcia? Od kilkunastu lat sprawdzamy szpitale, organizujemy kampanie informacyjne, dni otwarte i warsztaty dla kobiet, szkolimy personel medyczny.

 

20141003-88

Dzięki nam kobiety rodzą w towarzystwie osoby bliskiej, często w jednoosobowych salach, nacięcie krocza przestało być rutynową interwencją medyczną, noworodek może od razu po porodzie przebywać z mamą, a kilka tysięcy położnych lepiej rozumie, jak przyjmować porody przyjazne dla matek. Pomóż nam w dążeniu do kolejnych zmian! Co możesz zrobić?

 

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM / WOLONTARIUSZKĄ

Szukamy osób mieszkających w Warszawie (lub gotowych do przyjazdu do Warszawy na jedno spotkanie) do pomocy w naszej pracy. Mile widziane są wszystkie osoby, które chcą się z nami podzielić swoimi umiejętnościami i doświadczeniem z różnych dziedzin. Wyślij nam e-mail i napisz kilka słów o sobie i swojej dyspozycyjności na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  - w tytule wpisz „wolontariat”.

Więcej o wolontariacie w Fundacji Rodzić po Ludzku (klik)

 

ZORGANIZUJ POKAZ FILMU

Jesteś położną? Lokalną aktywistką? Doulą? Prowadzisz Klub Mam w swojej okolicy? Chcesz - tak jak my - aby kobiety rodziły w życzliwej atmosferze, wśród wspierających się nawzajem osób? Zorganizuj pokaz filmu! Udostępniamy Wam "Poród w ekstazie", "Uwolnić poród" i najnowszy "Microbirth - Poród w skali mikro".

Szczegółowe informacje znajdziecie tu (klik)

 

ZOSTAŃ NASZYM FANEM NA FACEBOOK’U

Udostępniaj nasze posty, promuj w sieci nasze kampanie, zaproś do tego swoich znajomych. To dzięki Waszej aktywności w sieci setki osób dowiadują się o naszych działaniach. Wy jesteście też na bieżąco z najnowszą wiedzą o porodzie, którą regularnie Wam przekazujemy. To działa!

 

OCEŃ SZPITAL PO PORODZIE NA WWW.GDZIERODZIC.INFO

Rejestrując się na portalu www.GdzieRodzic.info możesz - oceniając szpital - pomóc innej  mamie w wyborze najlepszego miejsca do porodu. Jest to bardzo ważna i trudna decyzja, która ma wpływ na jej macierzyństwo. Mów kobietom o istnieniu naszego portalu. Chcemy, aby poczuły, jakie daje im możliwości. Chcemy przekonać je, że mają realny wpływ na zmianę opieki okołoporodowej. Chcemy, aby uwierzyły, że to ich opinia jest najważniejsza!

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA CELE STATUTOWE FUNDACJI

Fundacja Rodzić po Ludzku, ul. Nowolipie 13/15, 00-150 Warszawa.
Darowiznę możesz wpłacić na nasze konto:

79 1560 0013 2353 7811 8000 0001

lub przekazać przez DotPay.

 

PODARUJ NAM 1% SWOJEGO PODATKU

Fundacja jest Organizacją Pożyku Publicznego. Aby przekazać nam 1% podatku wystarczy odpowiednio wypełnić formularz zeznania podatkowego PIT. Po wyliczeniu kwoty podatku za dany rok, wpisz nazwę: Fundacja Rodzić po Ludzku i nasz numer KRS: 0000150773 oraz kwotę, którą chcesz przekazać.

sasakawa copy

GRI

sasakawa copy

jeden procent

raporty red

raporty red

zorganizuj pokaz filmu zielony

iconka zamow publikacje

kobiety mowia www

sasakawa copy

iconka lektury obowiazkowe